Tradycyjne metody leczenia żylaków

Żylaki są bardzo częstą chorobą. Według WHO choroba ta występuje u prawie 40% ludności świata. Cierpią na nią, i kobiet i mężczyzn. Objawem jest wzrost wielkości, zmiana kształtu żył i zmniejszenie ich elastyczność. Wiedeń wyraźnie widoczne pod skórą, często pojawiają się w postaci brzydkich niebieskich węzłów. Obecność takich miejsc utrudnia przepływ krwi, może to doprowadzić do powstawania zakrzepów w żyłach. Dzieje się tak, «z powodu» rozrzedzenie i zmniejszenie elastyczności venochnyh ścian. Proces patologiczne mogą być narażone żyły przełyku lub okrężnicy, ale często te zmiany nie występują w żyłach kończyn dolnych.Głównymi «prowokatorów» Żylaki są długie przebywanie na nogach, przyrost masy ciała. Pacjenci przeciwwskazane jacuzzi, saunę, długą obecność na ziemi, wysokie obcasy. Choroba czai się wiele siły roboczej, ciężkie sportu. Heredity jest również ważna.

Początek choroby charakteryzuje się bolesnymi doznaniami i łagodny obrzęk żył w następnych stadiach choroby przynosi więcej kłopotów: są skurcze mięśni i zmęczenie, zmiany koloru skóry, są węzły. W zaawansowanych przypadkach, staje się zapalenie żył i zakrzepów krwi (zakrzepicy). Choroba przebiega w postaci zagrażających życiu.

Dlatego też najlepiej jest, aby rozpocząć w leczeniu żylaków na początku choroby, w tym przypadku, w celu złagodzenia objawów i zatrzymanie progresji choroby prawie zawsze.

W leczeniu żylaków stosuje się w tradycyjnych metod leczenia żylaków, oraz tradycyjnych środków. Jak to często bywa, funduszy ludowe posiadają wieloletnie sprawdzonych metod leczenia, które skutecznie pomaga pozbyć się żylaków objawy zaczynają. Tradycyjne metody nie odzwierciedla negatywnie na nerki i wątrobę, a czasami ma regenerujący wpływ na organizm jako całość.Od dawna w wsie żylaków były traktowane z różnych zasobów naturalnych. Niektóre z nich stosuje się miejscowo, a inne — w. Przepisy i metody leczenia najbardziej skuteczne w łagodzeniu objawów choroby i przetrwały do dnia dzisiejszego.

Lotiony, kompresy, maści jest bardzo zróżnicowana w leczeniu tej choroby stosuje się dużą ilość ziół, olejów i innych nośnikach.

Na przykład, w jednej z metod stosowanych w żyłach cienkie kawałkach płuc świń przez dziesięć dni. Do stosowania na rany, a także stosować plastry świeżych pomidorów dojrzałych.

Pacjenci również obszary namaszczony olejem, który był aktualnie w orzechami. Olej ten jest konieczny, aby wytrzymać na słońcu przez czterdzieści dni, a następnie zastosować.

Powszechnie wiadomo, leczenie żylaków jest wilgotne świeże ziemniaki. Jego Ruszt, otrzymaną zawiesinę nałożona warstwa centymetr na tym terenie. Powstały okład pokryte gaza, bandaże i zmienia się co cztery godziny. Sok z ziemniaków może być pijany.Jak również mieszanka startego surowego ziemniaka stosuje się skruszone paproci, zmieszane z jogurtem lub gorzki piołun.

Często dodatkowo do płynu w leczeniu żylaków jest powszechnie stosowany przez kąpiele stóp. Ich wytwarzania jest następujący przepis: cztery łyżki kory wierzby zalać wrzącą wodą, ciepłą na średnim ogniu 15 minut. Czasami kora wierzby zmieszany z kory dębu. Wanny wykonane nie tylko do zatrzymania w bulionie gojenia zanurza nogi aż do kolana. Takie kąpiele łagodzi zmęczenie i ból.

W recepty dla użytku na zewnątrz jest również wymieniona kalanchoe, kubki brzozy, liście chrzanu.

Niektóre sposoby zastosowania takich żyły leczenia: gazą nasączoną Alokaziya nalewki, stosowane do chorej żyły, smarowane maścią góry Vishnevsky, pokryte polietylenem, miękką szmatką, zapiąć z bandaż elastyczny. To kompresuje utrzymać 3 dni, upewniając się, że maść nie wysycha. Takie pakiety zrobić pięć razy.

Wspólne narzędzie dla kompres — liści kapusty, posmarowane miodem. Umieszczono na nogach od stóp do pachwin i pokryte polietylenem bandaż stałe. Dodać kilka 10-dniowy cykl leczenia, które powtórzono po 10 dniach odpoczynku.Środków zużywanych wewnątrz słynnego kasztanowca nalewki. Do jego produkcji nalegać 100 g kwiatów kasztanowca w 1 litrze wódki dwa tygodnie w ciemne i ciepłe. Nalewka stosować trzy razy dziennie przez trzydzieści kroplami przez 4 tygodnie. Eksperci są zgodni, że narzędzie zmniejsza krzepliwość krwi i wzmacnia ściany naczyń włosowatych i żył.

Te same właściwości ma napar z liści leszczyny. W maju zbierania rozwinięte liście, wlać wrzącej wody i pozostawiono na dwie godziny. Weź wywar z czterech razy dziennie pół szklanki przed posiłkiem.

Rośliny lecznicze stosowane są również w leczeniu — pokrzywy, chmielu (stożki), jaskółcze ziele, korzeń. Przygotowanie nalewki z tych roślin, 2 łyżki ziół napełniania wody i ogrzewania gotowane w łaźni wodnej przez 15 minut. W skład niektórych likierów to mięta, Motherwort, jagoda, propolis.

Nie mniej przydatne do korzystania z ntonovskie jabłka. Wcześniej sypali wrzącej wody, zawinięty, trzymając przez 4 godziny. Następnie mash jabłka i filtr. Otrzymany wlewu powinna być przechowywana w lodówce i zabrać ze miodu. Uważa się, że pektyny, które są bogate w jabłkach, czyści krew zakrzepowe zapalenie żył.

Jednoczesne korzystanie z zewnątrz i wewnątrz, i octu jabłkowego ma również korzystny wpływ na organizm. Ocet wciera w skórę danego obszaru jest dodawana do wody. Zaleca się pić dwie szklanki wody z dwiema łyżeczkami octu rastorennymi go.Przydatne jest to w diecie borówki, żurawiny, fig i rokitnika. Wspólny środek jest mieszaniną miodu i czosnku. Aby otrzymać 250 gramów czosnku ziemi w moździerzu (można pocierać), wlać 350 g miodu, wymieszać i nalegać tygodniu. Otrzymaną mieszaninę się 1 tabeli. l. 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkami przez 1-2 miesięcy.

Aby uniknąć tej choroby jest łatwiejsze niż go leczyć. Zalecenia są znane wszystkim: w profilaktyce żylaków, a także wielu innych chorób, trzeba przenieść, pływania, gimnastyki, jeść prawo. Na stole nie może być więcej owoców i warzyw, mniej tłuste i pikantne, a także alkohol.

Popular Today
Napoje na spalanie tłuszczu
Read more
Jak Ćwiczyć Żeby Szybko Schudnąć
Read more
Jagody Goji: Odchudzanie wzorem starożytnych mnichów!
Read more
SUPER ŻYWNOŚĆ
Read more
Magda Kamińska znalazła wspaniały sposób na utratę wagi i chce w tym pomóc innym
Read more
Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam
Read more
Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam
Read more
Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam
Read more

Never Miss A Post!