Šokolādes diēta: zaudē svaru GARŠĪGI


Prātos daudzu cilvēku uzturā ir saistīta ar ievērojamu ierobežojumu uzturā, atsakoties no savu iecienītāko pārtikas produktiem.Bet, kā izrādījās, ir programmas, svara zudums, kas ļauj ne tikai sakopt no izvēlnes saldumiem, bet arī piedāvājot zaudēt svaru, ēdot savu iecienītāko traktēti.Viens šāds brīnums diēta - šokolādes.

Chocolate diēta - nelaimes gadījums reālu salds zobs.Tas ne tikai palīdz zaudēt svaru, paceļot savu stipro alkoholisko dzērienu ar palīdzību saldumus, bet arī ir pozitīva ietekme uz veselību.Ēšanas šokolādi, jūs varat zaudēt līdz 5 kg svaram tikai nedēļu!

Kakao un Svara zudums

šokolādes diētu nav piemērots visiem gardumu veidu.Jums tikai nepieciešams izvēlēties kvalitatīvu produktu ar augstu saturu kakao pupiņām.Tas būtu ļoti tumšs rūgtās šokolādes pildījumu bez baltā vai piens satur daudz cukura, un tāpēc kalorijas.

Tumšā šokolāde satur daudz kofeīna, tāpēc tas ir ārstēt tas nomāc apetīti un stimulē vielmaiņu.Pērkot salds, uzmanīgi izlasiet informāciju uz iepakojuma.Šokolād

Kakao dod vitalitāti, uzlabo asinsriti un stiprina imūnsistēmu.100 g produkta satur aptuveni 549 kalorijas.Bet vai nav jābaidās no šīs summas.Galu galā, tumšā šokolāde dod sāta sajūtu.

Week Kakao diētu, jūs varat zaudēt aptuveni 3-5 kg, galvenais produkts, veicina svara zudums, pozitīvu ietekmi uz cilvēka noskaņojumu.Šokolāde satur kāliju, dzelzi, kalciju, magniju, vitamīnus, kakao sviests, ir noderīga ādai, zobiem. Arī dabas tumšā šokolāde stimulē smadzeņu darbību un pazemina asinsspiedienu.


Kakao ir veselīga – palīdz diabēta profilaksei un slaidajai līnijai

Pētījumi liecina, ka regulāra šokolādes ēšana (īpaši tumšās šokolādes) patīk ne tikai garšas kārpiņām, bet visam organismam kopumā. Viss, kas vajadzīgs, lai sajustu veselīgo efektu, ir daži šokolādes gabaliņi dienā.

Samazina sirds slimību risku un pazemina asinsspiedienu

Ja jūs kādreiz piemeklējusi sirdstrieka, šokolādes tāfelīte, iespējams, nebūs tas, ko ārsts ieteiks, lai jūs uzlabotu veselību, tomēr pierādījumi, kas gūti Zviedrijā, vedina domāt, ka šokolāde var samazināt risku nākotnē piedzīvot atkārtotu sirdstrieku.

Zinātnieki aptaujāja vairāk nekā 1000 cilvēku, kam bija bijusi sirdstrieka, un astoņus gadus sekoja līdzi viņu veselībai, lai redzētu, kā šokolāde to ietekmē. Secinājums: jo vairāk šokolādes tika apēsts, jo mazāks kļuva risks nomirt sirdstriekas laikā (tika ņemti vērā arī citi riska faktori korpulence, smēķēšana un alkohola lietošana). Tiem, kuri regulāri ēda šokolādi (divas vai vairāk reizes nedēļā), bija līdz pat trim reizēm mazāki draudi nomirt ar sirds problēmām, nekā tiem, kas šokolādi neēda. Pat tad, ja cilvēki šokolādi ēda retāk nekā reizi mēnesī, tas nodrošināja ievērojamu aizsardzības efektu.

Kādā citā pētījumā atklājās, ka tad, ja ik dienu piecu gadus pēc kārtas apēd nelielu tumšās šokolādes gabaliņu, var par piektdaļu samazināt sirdslēkmes un sirdsslimību draudus. Savukārt vācu pētnieki atklāja, ka tiem, kuri ēda visvairāk šokolādes – vidēji 7,5 g dienā (tas ir aptuveni viens 100 g smagas šokolādes tāfelītes gabaliņš) – , bija par 39% mazāki sirdslēkmes vai insulta draudi nekā tiem, kuri šokolādi ēda mazāk – tikai ap 1,7 g dienā. Vācieši šos secinājumus izdarīja, kad bija desmit gadus novērojuši vairāk nekā 19 000 cilvēku. Un, lai gan atšķirība ir nieka seši grami, kā sacīja viens no vadošajiem pētniekiem, Vācijas Uztura izpētes institūta zinātnieks Dr. Braiens Buijse, ja cilvēki, kuri neēd šokolādi, katru dienu apēstu šos sešus gramus, sirdslēkme un insults piemeklētu ievērojami retāk – desmit gadu laikā uz 10 tūkstošiem cilvēku būtu šo slimību gadījumu būtu par 85 mazāk.

Kakao palielina arī tā saukto labo ABL holesterīnu. Pētījumos norādīts, ka tā samazina trombocītu salipšanu (asins recekļi) un uzlabo endotēlija funkcionēšanu. Endotēlijs ir šūnu slānis, kas izklāj asinsvadu iekšējo virsmu. Turklāt Kakao var jūtami samazināt arī asinsspiedienu, īpaši tiem, kuriem tas jau ir paaugstināts. Kādā pētījumā zinātnieki pārliecinājās, ka tikai daži šokolādes gabaliņi dienā (6,3 g) pieaugušajiem, kuriem ir mērena hipertensija, samazināja sistolisko spiedienu par 2,9 mmHg, bet diastolisko spiedienu par 1,9 mmHg. Turklāt pētījuma dalībnieki nepieņēmās svarā. Bet tai patiešām jābūt tumšajai šokolādei, jo baltajai nav nekāda efekta.Laba slaidajai līnijai

Neticami, bet pētījumi liecina, ka arī svara vērošanas nolūkā nav nepieciešams atteikties no šokolādes. Gluži otrādi, šis kārums var pat palīdzēt kļūt slaidiem. Sandjego Kalifornijas universitātes zinātnieki novēroja 1000 vīriešus un sievietes un atklāja, ka regulārie šokolādes ēdāji bija tievāki nekā tie, kas to baudīja ne tik bieži. Šokolādes ēdāji neuzņēma mazāk kaloriju kā pārējie (patiesībā viņi pat ēda vairāk) vai netrenējās biežāk, tomēr viņu ĶMI (ķermeņa masas indekss, pamatojoties uz svara attiecību pret garumu) bija ievērojami zemāks. Pētnieki domā, ka iemesls tam varētu būt šokolādes vielmaiņu veicinošais efekts.

Aizkavē diabētu

Ticiet vai ne, bet šokolāde spēj aizkavēt otrā tipa cukura diabēta rašanos, bet atkal – tikai tumšā šokolāde. Kādā pētījumā, kas veikts Itālijā, zinātnieki atklāja, ka grupai pilnīgi veselu brīvprātīgo, kuri divas nedēļas apēda pa 100 g šokolādes dienā (tumšās, ne baltās šokolādes), uzlabojās jutība pret insulīnu (pazemināta jutība pret insulīnu var izraisīt otrā tipa cukura diabētu). Tas liek domāt, ka šokolādei ir būtiska loma cukura diabēta profilaksē, un tā vājina nepatīkamos simptomus, ja ir hronisks noguruma sindroms. Savukārt, ja katru dienu divas nedēļas pēc kārtas apēd 40 g (četrus gabaliņus) tumšās šokolādes, var samazināt trauksmi, turklāt šis līdzeklis palīdz pat ļoti liela stresa apstākļos.Labumu pārpilnība

Kā tas ir iespējams, ka taukiem bagātīgs un cukura pārpilns produkts kā šokolāde ir tik labs veselībai? Jāsaka, ne jau visa šokolāde tiek gatavota vienādi. Lielākā daļa pētījumu apgalvo, ka veselībai laba ir tumšā šokolāde, kuras sastāvā ir vismaz 70% kakao. Kaut arī tumšās šokolādes sastāvā ir bagātīga cukura porcija, kakao veselīgais spēks neitralizē cukura negatīvo iedarbību.

Kakao sastāvā ir daudz flavanolu, dabīgas augu antioksidantu komponentu apakšgrupas, ko sauc par flavonoīdiem. Tie ir plaši pazīstami ar sirds veselībai noderīgām īpašībām. Panamas kuna cilts indiāņi, kas regulāri lieto daudz flavanoliem bagātīgā kakao, nekad neslimo ar hipertonisko slimību (paaugstināts asinsspiediens) un nepiedzīvo sirdstrieku, par spīti sāls daudzumam, ko viņi pievieno ēdienam.

Diemžēl lielākajā daļā komerciāli ražotās šokolādes ir maz flavanolu. Rūgtās garšas dēļ ražotāji izvēlas šīs sastāvdaļas upurēt. Taču likums ir šāds – jo lielāks kakao procents šokolādes produktā un rūgtāka garša, jo augstāks flavanolu līmenis.

Runājot par šokolādē esošajiem taukiem, lielākā daļa ir stearīnskābes triglicerīdu veidā, kas palielina ABL holesterīna daudzumu un viegli tiek izvadīts no organisma. Turklāt tauki palēnina ātrumu, ar kādu cukurs iekļūst asinsritē, padarot tumšo šokolādi par zema glikēmiskā indeksa (GI) produktu.Kā zaudēt svaru uz diētu Kakao

Classic Kakao diēta ļauj dienā dzert 2-3 tases. Sadaliet ka daudzums garšīgu produktu būtu uz trim posmiem, ideāls ir dzert šokolādes gabaliņiem melna kafija bez cukura.

Svara zudums ir ne tikai tāpēc, ka labvēlīgo ietekmi Kakao, bet arī tāpēc, ka trūkst uzturā par diētu sāls, kūpinātu un citām kaitīgām precēm.Kad zaudēt svaru, izmantojot šokolādes nav nepieciešams ierobežot sevi šķidruma, tas ir labāk, dzert tīru ūdeni bez gāzes.Ja šāda izvēlne var šķist kalsns, to var uzskatīt par uzkodu nesaldinātas augļu.

var zaudēt svaru, vienkārši iekļaujot tumšās šokolādes ikdienas uzturā.Par šo izvēlni, jums ir nepieciešams, lai dzēstu visus visvairāk augstu kaloriju pārtikas produktiem, atstājot makaroni, salāti apdarinātas ar citronu sulu, lielākā daļa dārzeņu un augļu veidiem.Dzēst no izvēlnes, jums ir nepieciešams kartupeļi, banāni, treknu gaļu, bet jūs varat veikt balto gaļu.No šīs dienas uzturā vajadzētu apēst aptuveni 30 gramus šokolādes.

Popular Today
Labākās maskas
Read more
Sejas atjaunošanos mājās - droši un efektīvi
Read more
Šokolādes diēta - svara zudums līdz 7 kilogramiem
Read more
​Kā ēst šokolādi un zaudēt svaru
Read more
Galvenā priekšrocība šokolādes
Read more
​Kā ēst šokolādi un zaudēt svaru
Read more

Never Miss A Post!