Typy na prevenciu pred vráskami na čele

Typy na prevenciu pred vráskami na čele


Pokožka na čele je obzvlášť náchylná na vrásky, pretože je to oblasť tváre, ktorá využíva veľa opakovaných pohybov. To je dôvod, prečo vznikajú horizontálne vrásky od mračenia, alebo výrazové vrásky, ktoré sa objavia u niekoho počas dospievania. Potrebujeme vedieť ako sa ochrániť pred vráskami na čele a tu sú niektoré dôležité tipy.

1. Na zbavenie sa vrások na čele pite veľa vody. Dehydrovaná, suchá pokožka je náchylnejšia na formáciu a vznik vrások. Pitie dostatočného množstva vody, taktiež urobí vašu pokožku vyzerajúcu mladšou a zdravšou. Ak budete unavený z čistej vody, čerstvé ovocné šťavy sú chutnou alternatívou.

2. Na zbavenie sa čelových vrások, by sme mali jesť dostatok potravín bohatých na vitamíny a minerály. Listová, zelená zelenina a ovocie sú skvelým zdrojom. Vitamín A, C, E a K sú živiny pre mlado a zdravo vyzerajúcu pokožku. Naštudujte si potravinové skupiny a zvoľte zdravé možnosti.3. Natierajte si čelo opaľovacím krémom ako prevenciu a redukciu hlbokých čelových línií. Teplo zo slnka vysušuje vašu pokožku a spôsobuje rýchlejšie starnutie. Natieranie sa opaľovacím krémom s vysokým ochranným faktorom (SPF) je vysoko odporúčané alebo namiesto toho môžete nosiť široký klobúk.

4. Na zbavenie sa vrások na čele v mladom veku, je základom mať dostatok spánku a každú noc oddychovať. Pomôže to vašej pokožke udržať jej mladistvý vzhľad. Stres a nedostatok spánku môžu vysušovať vašu pokožku a robia ju viac náchylnou na vznik vrások na čele. Večerný spánok dobije vaše telo – neponocujte často.5. Nefajčite, ani sa nevystavujte pasívnemu fajčeniu. Fajčenie znižuje produkciu kolagénu a vytvára vrásky v skoršom veku.

6. Naneste na čelo krém proti vráskam. Konzultujte s dermatológom a nájdite pre seba najlepší krém na vrásky na čelo. Môžete si tiež kúpiť krém na vrásky v obchode alebo v kozmetických obchodoch či salónoch.

Nasledujte tieto recepty a tipy starostlivosti o pleť na prirodzené zbavenie sa vrások z čela a hlbokých línií.Popular Today
HUBA NOHA - AKO LIEČBA
Read more
search 10 tipov ako prestať fajčiť
Read more
Cvičenie s cieľom zvýšiť rast pŕs doma
Read more
Už žiadne trápenie. Ako som schudla
Read more
Zbaviť nikotínu v tele
Read more
Ako zvýšiť prsníka doma - od výživy vykonávať
Read more
Ako čokoláda pomáha chudnúť?
Read more
Ako schudnúť a čím vlastne začať ?
Read more

Never Miss A Post!