Přírodní zvýšit

Jak jsem si zvětšila o velikosti za 1 měsíc

Ahojte, zdraví vás opět Xeňa! Chtěla bych se s Vámi podělit o svou malou radost...Povedlo se mi doma ZVĚTŠIT o dvě čísla!!!Možná si vzpomenete, psala jsem asi před rokem, že se mi vůbec nelíbí, a ptala jsem se vás na radu, jak si zvětšit?Cvičení

Vezměte přibližně dvoukilové činky, případně dvě 1,5litrové láhve naplněné vodou. Posaďte se a opřete s rovnými zády o vhodnou židli. Zvedněte paže do stran, do výše ramen, tak aby vaše paže tvořily s rameny linii. Vydržte a počítejte do pěti. Vraťte zpět. Provádějte denně tři sety po pěti opakováních.

Provádění dámských kliků ve dvou až třech setech po pěti opakováních denně dobře vybuduje prsní svaly a opticky zlepší tvar i velikost prsou.

Další cvik s činkami se provádí v leže. Lehněte si na záda na lavičku či nízký stůl. Paže mějte rozpažené ve výši ramen. Pomalu zvedejte činky nad hrudník, paže natažené, dokud se obě končetiny nestřetnou. Vraťte do výchozí polohy a opakujte každý den tři sety po deseti opakováních.

Potraviny

Jezte velké množství čerstvého ovoce, zeleniny a celozrnných produktů, abyste zabránila nadprodukci testosteronu, který utlumuje přirozený růst prsou.

Zvyšte příjem rostlinných estrogenů, tzv. fytoestrogenů. Vyskytují se v hlavně v sójových bobech, fazolích a hrášku. Tyto potraviny bohaté na rostlinné estrogeny zvýší přirozenou produkci estrogenu a mohou podněcovat růst prsní tkáně.

Rostlinné estrogeny nejsou totéž co syntetické estrogeny používané při hormonálních terapiích a nejsou spojeny se zvýšeným rizikem rakoviny prsu.

Další typ fytoestrogenů, lignany, jsou hojné v semínkách. Nejvíce se vyskytují ve lněném semínku, ale i v sezamovém, slunečnicovém či makovém.

Velké množství lignanů najdeme i v zelenině, jako je kapusta, brokolice, zelí, květák apod,, a v ovoci: meruňkách, jahodách, broskvích, hruškách, třešních, švestkách a kiwi. Také zelené a černé olivy jsou výborným zdrojem lignanů.

Omezte příjem kofeinu

Metabolická podstata kofeinu je silným protihráčem v procesu zvětšování prsní tkáně. Více než dva šálky kávy denně narušují hladiny estrogenu v těle. Mimo jiné mohou zhoršit bolestivost prsou, či existující endometriózu.

Masáž prsou

Masáž stimuluje tělní tkáně i dělení buněk a zároveň zlepšuje tonus svalů. Každodenní masáže prsou zvyšují cirkulaci krve a produkci prolaktinu, který také růstu prsou napomáhá.

Masáže prsou upravují hormonální rovnováhu, díky nim se snižují hladiny stresového hormonu kortizolu, který inhibuje produkci progesteronu potřebného také k růstu prsní tkáně. Fytoestrogeny se díky pravidelným masážím dostávají do tkání prsou rychleji.


Popular Today
8 zdravých nápojů kromě vody se kterými lze hubnout
Read more
Co dělat proti křečovým žilám
Read more
Dieta se zdravými koktejly
Read more
Káva při hubnutí škodí nebo pomáhá?
Read more
Co dělat proti křečovým žilám
Read more
Použití žvýkaček v medicíně - novou éru žvýkačky?
Read more
Co platí na křečové žíly?
Read more
Vbočený palec – prevence a léčba onemocnění
Read more

Never Miss A Post!