Tatiana Rybárová schudla sama a pomôže aj ostatnýmDobrý deň, milé čitateľky! Každý si už stihol všimnúť, že som dosť schudla a doslova ma zasypali otázkami o tom, ako sa mi to podarilo. Neviem si dať rady s osobnou poštou. Snažím sa odpovedať všetkým, podporovať vás, ale takýmto tempom by som musela žiť na internete. Preto som sa rozhodla napísať tento článok a odpovedať všetkým na aktuálnu otázku: Ako som schudla 26 kg.

Minulosť

Čo sa týka postavy, nikdy som sa nevymykala priemeru, ale v poslednej dobe som až veľmi pribrala! Na bruchu sa mi objavili 3 odporné faldy ako u buldoga, obrovské zaoblené boky, nohy a zadok rástli spolu so všetkým ostatným! Samozrejme, rozhodla som sa schudnúť za akúkoľvek cenu.Vzdala som sa mastných, pečených jedál a neskorého prejedania sa. Začala som ráno behávať a večer chodiť do posilňovne. No namiesto toho, aby som chudla, moja hmotnosť naďalej pribúdala. Po mesiaci som vážila 89 kg. Začala som najprv s jednou surovou diétou, neskôr s druhou a treťou. Zabudla som, ako chutí mäso, chlieb, zemiaky, sladkosti. Jedla som len ovocie a zeleninu, ktorú som zapíjala vodou alebo acidofilným mliekom. Vyskúšala som tie najdrahšie čaje na chudnutie – no všetko bolo márne. Zhodené nepríjemné kilogramy sa opäť vracali na moje unavné telo.
Po nekonečnej rade díét, tabletiek, športových klubov a osobnom trénerovi som sa vzdala. No jedného dňa som úplnou náhodou natrafila na jedinečný produkt Zelená káva, a potom, čo som sa s ním oboznámila, rozhodla som sa ho vyskúšať. Je pravda, že som už aj skôr počula o tom, ako Jennifer Lopez, Katy Perry, Demi Moore či slovenská modelka Andrea Járová a mnohé iné chudli pomocou zelenej kávy, no bola som skeptická a veľmi som tomu neverila. No inú možnosť som už nemala a chudnúť som musela neodkladne!

Bola som rozhodnutá! Zašla som na ich stránku, ešte raz všetko pozorne prečítala a objednala si túto kávu. O pár dní sa balíček dostal do mojich rúk, preštudovala som si inštrukciu a začala postupovať podľa plánu.Nepekne vyzerajúce brucho pozoruhodne zmizlo, boky sa zmešili! Uverila som tomu, že sa takýmto tempom premením rýchlo z bacuľky na princeznú. A to všetko bez diét a tréningov! Neprestávala som jesť! Všetko čo som chcela! Takto mi to úplne vyhovuje! Odvtedy už mám proti fitnesu a tréningom odpor...

Cítila som sa oveľa lepšie, začala som dokonca aj domov chodiť po schodoch, aby som zdokonalila výsledok vytrénovanými nohami. Jednoducho som len dodržiavala inšktrukcie s tým, že som sa pridržiavala rozpisu užívania kávy! Len lenivec takto neschudne! S určitosťou je to najľahší a najpohodlnejší spôsob chudnutia všetkých čias! V tom light režime som si ani neuvedomila, ako tie tri týždne preleteli!Teraz odporúčam Zelenú Kávu všetkým mojim kamarátkam, kolegyňám v práci. Určite treba objednávať na oficiálnej stránke produktu. Som skutočne spokojná so svojím výsledkom a verím, že aj Vám sa to podarí! O to viac preto, aby sa vyvrátil názor, že sa treba v jedle obmedzovať a venovať nekonečným úmorným tréningom.

Nech sa páči, tu sú moje odpovede na vaše najčastejšie otázky:

Ostali na tele strie?
Nie, po Zelenej Káve neostávajú strie! Hmotnosť ubúda postupne, a tak to organizmu neškodí.
Čo sa stalo s kožou? Ako sa dokázala tak stiahnuť?
Koža sa sťahuje ideálne! Ani u mňa, ani u mojich známych, s tým problémy neboli. Nijaká celulitída so všetkým naokolo.
Opakujem, žiadna celulitída, ani nič podobné vás nečaká!
Čo so stravou? S akou diétou začať?
Som proti diétam, nie sú potrebné. Jednoducho len netreba zabúdať pravidelne užívať túto kávu.
Je pravda, že po 18-tej hodine by sa nemalo jesť?
Je to mýtus! Môžte jesť tak, ako ste zvykutí.


Popular Today
Ako čokoláda pomáha chudnúť?
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA
Read more
Mária Maťová našla spôsob, ako schudnúť, a chce pomôcť aj ostatným
Read more
Diagnostika osteoporózy
Read more
Ako schudnúť a čím vlastne začať ?
Read more
Už žiadne trápenie. Ako som schudla
Read more
Valgus deformity nohy
Read more
Zbaviť nikotínu v tele
Read more

Never Miss A Post!